Ozdoby domowe ze szkła artystycznego tworzą domowy klimat. Ciepło domu nadają małe rzeczy, które wywołują w nas emocje związane są z naszą pamięcią, z naszymi uczuciami, z naszym postrzeganiem świata. Każdy z nas jest unikatowy, dlatego wnętrza każdego domu są różne i rozmaite. Jeden z nas lubi szkatułki w kwiatki, drugi – statuetki i świeczniki, trzeci ozdabia dom w  zdjęcia, dobierając piękne ramki.

Tu proponujemy duży wybór różnych dodatków i miłych małych rzeczy, k którymi dom wygląda ciepłym, radosnym i żywym.

Filtrowanie w kategorii Ozdoby domowe

Wyczyść filtry
 • Puchacz czerwone-rudy statuetka

  45.00
  Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 8 mm. Jesteśmy producentem i autorami tych wyrobów, dla tego jeśli jest jakaś szczególna prośba do wykonania lub dodawania elementów prosimy o kontakt z nami. W miarę możliwości technicznych postaramy się to zrobić. Rysunki na skrzydełkach mogą się różnić, ale zawsze są podobne do przedstawionych na zdjęciu.
 • Puchacz śnieżny statuetka

  45.00
  Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 8 mm. Do wyboru są sówki z białymi lub żółtymi oczami. Rysunki na skrzydełkach mogą się różnić, ale zawsze są podobne do przedstawionych na zdjęciu.
 • Śnieżna Sówka

  20.00
  Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 6 mm. Do wyboru są sówki z białymi lub żółtymi oczami. Rysunki na skrzydełkach mogą się różnić, ale zawsze są podobne do przedstawionych na zdjęciu.
 • Motyl kolorowy Słoneczko

  28.00
  Kolor wyrobu w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło.
 • Bajkowa Sówka

  20.00
  Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 6 mm.
 • Ptaszek Tęczowik

  18.00
  Kolory barw - pomarańczowy, żółty, granatowy, dziób pomalowany niebieską farbą. Kolor wyrobu w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • Ptaszek Kurkulek

  18.00
  Kolory barw - granatowy, dziób pomalowany na czerwone z dodatkiem złota. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • Ptaszek Zimorodek

  18.00
  Kolory barw - brązowy, zielony, dziób pomalowany na czerwone z dodatkiem złota. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • Ptak Dudek

  22.00
  Kolory barw - pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony dziób. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.

Zapytaj o kolekcji
Powrót do katalogu