W szkatułce każdej kobiety powinna być biżuteria, która stanowi odzwierciedlenie jej samej. Odzwierciedlenie jej wewnętrznej harmonii, wdzięku i doskonałości. Szkło, jak żaden inny materiał, podkreśla kruchość i przejrzystość obecnego w nas piękna świata. Ozdoby ze szkła pasują do każdego stylu ubierania, do każdej faktury tkaniny. Z powodzeniem można je nosić zarówno do dżinsów, topów i swetrów,  jak i klasycznych kostiumów.

Proszę spojrzeć, jak skrzy się na słońcu szklana biżuteria i jak przytulnie żyje na piersi.

Przyjmujemy także zamówienie na wykonanie ozdób według zaproponowanych przez Państwa  indywidualnych projektów.

Na życzenie biżuteria może być zamontowana na srebrze. Jednak jest to opcja dodatkowa, o której prosimy poinformować w razie potrzeby.

Filtrowanie w kategorii Biżuteria

Wyczyść filtry
 • Bransoletka White&Gray #4

  36.00
  Kolory szkła: białe nieprzezroczyste, szare nieprzezroczyste, fioletowe przezroczyste, podstawa - bezbarwne przezroczyste. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, ale na zapięcie NIE jest potrzebna lekka "luźność" (zapięcie magnetyczne z uchwytem), dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka Zielony liść

  37.00
  Kolory szkła: zielone nieprzezroczyste, podstawa - bezbarwne przezroczyste szkło Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę miękki, na zapięcie jest potrzebna lekka "luźność", wymiar części szklanej jest duży, dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka Malowane wzory

  40.00
  Kolory szkła: bezbarwne przezroczyste, w środku jest czarna i biała farba wtopiona w szkło. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, na zapięcie nie jest potrzebna lekka "luźność", dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka Jedność i przeciwieństwo

  50.00
  Kolory szkła: czarne nieprzezroczyste, czerwone nieprzezroczyste, podstawa. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, na zapięcie jest potrzebna lekka "luźność", dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka Niebo

  36.00
  Kolory szkła: białe nieprzezroczyste, błękitne nieprzezroczyste, błękitne przezroczyste, podstawa - bezbarwne przezroczyste. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, na zapięcie jest potrzebna lekka "luźność", dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka Stonowane Kontrasty

  50.00
  Kolory szkła: czarne nieprzezroczyste, czerwone nieprzezroczyste. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, na zapięcie jest potrzebna lekka "luźność", dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka Biała Magia

  38.00
  Kolory szkła: białe nieprzezroczyste, podstawa - bezbarwne przezroczyste, złoty proszek wtopiony w szkło. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, na zapięcie jest potrzebna lekka "luźność", dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka Czarna Magia

  40.00
  Kolory szkła: czarne nieprzezroczyste, podstawa - bezbarwne przezroczyste, złoty proszek wtopiony w szkło. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, na zapięcie jest potrzebna lekka "luźność", dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.
 • Bransoletka White&Gray #3

  36.00
  Kolory szkła: białe nieprzezroczyste, szare nieprzezroczyste, szare przezroczyste (z góry) podstawa - bezbarwne przezroczyste. Uwaga! Rzemyk skórzany jest w miarę sztywny, ale na zapięcie NIE jest potrzebna lekka "luźność", dlatego aby rozmiar bransoletki pasował prosimy uwzględnić to przy składaniu zamówienia. Przy realizacji "na zamówienie" czas wykonania trwa 3-5 dni.

Zapytaj o kolekcji
Powrót do katalogu