Co robimy?

Wykonujemy

ze szkła artystycznego

Każdy z wyżej wymienionych wyrobów może być wykonany w dowolnej liczbie i wymiarach, o ile pozwolą na to nasze możliwości technologiczne i czas.

W naszym studio wykonujemy dla Państwa szkice autorskie i spersonalizowane, lecz z przyjemnością zrealizujemy również Państwa pomysły lub gotowe projekty .

Cena każdego projektu wyliczana jest indywidualne i zależy przede wszystkim od technologii, detalizacji projektu oraz czasu jego wykonania.

Zajmujemy się naprawą i renowacją

Koszt naprawy jest uzależniony od stopnia trudności dostępu do miejsca uszkodzenia (niekiedy zachodzi konieczność rozebrania całego witrażu), ceny materiałów wykorzystanych do naprawy, jak również od konieczności wykorzystania (lub nie) dodatkowych technik.

W koszt prac wliczona jest także rozbiórka starego wyrobu, która zwykle jest bardzo czasochłonna i wymagająca precyzji.

Szkolenia i warsztaty

  • prowadzimy indywidualne i grupowe warsztaty dla dzieci i warsztaty dla dorosłych, w różnych technikach, zarówno w siedzibie pracowni, jak i z dojazdem do klienta;
  • prowadzimy szkolenia w zakresie podstawowych technologii witrażowych: witraż klasyczny, Tiffany, fusing, witraż naklejany. Program szkolenia może być indywidualny. Czas trwania i koszt szkolenia zależy od wiedzy i umiejętności uczestnika, jak również od jego osobistych potrzeb.

Po szkoleniu wydajemy certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia w studio BasoLe.

Zapytaj o kolekcji
Powrót do katalogu