Filtrowanie w kategorii Ptaki

Wyczyść filtry
 • Puchacz Chmurka statuetka ze szkła artystycznego

  68.00
  <strong>Brzuszek Puchacza wykonany za pomocą farby, co robi bąbelki pomiędzy warstwami szkła. </strong> Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 8 mm. Jesteśmy producentem i autorami tych wyrobów, dla tego jeśli jest jakaś szczególna prośba do wykonania lub dodawania elementów prosimy o kontakt z nami. W miarę możliwości technicznych postaramy się to zrobić. Rysunki na skrzydełkach mogą się różnić, ale zawsze są podobne do przedstawionych na zdjęciu.
 • Śnieżna Sówka

  35.00
  Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 6 mm. Do wyboru są sówki z białymi lub żółtymi oczami. Rysunki na skrzydełkach mogą się różnić, ale zawsze są podobne do przedstawionych na zdjęciu.
 • Bajkowa Sówka

  35.00
  Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 6 mm.
 • Ptaszek Tęczowik

  32.00
  Kolory barw - pomarańczowy, żółty, granatowy, dziób pomalowany niebieską farbą. Kolor wyrobu w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • Ptaszek Zimorodek

  32.00
  Kolory barw - brązowy, zielony, dziób pomalowany na czerwone z dodatkiem złota. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • Ptak Dudek

  35.00
  Kolory barw - pomarańczowy, żółty, czerwony, zielony dziób. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • Rodzinka Dużych Mew

  87.00
  Kolory barw - nieprzezroczysty biały, szafirowy niebieski. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • 4 pisklęta

  125.00
  Statuetka może być wykonana w dowolnych kolorach. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm.
 • Rodzinka Tęczowych Ptaków

  120.00
  Statuetka może być wykonana w dowolnych kolorach. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 10 mm. Dzióbki ptaszków wykonane z wykorzystaniem złotego pigmentu.

Zapytaj o kolekcji
Powrót do katalogu