Wysyłka

Przesyłki kurierskie realizowane są przez rożne firmy kurierski, zazwyczaj to jest Firma InPost, Listy Polecone przez Pocztę Polską. W przypadku gdy kupujący preferuje dostarczenie zakupów przez inną firmę kurierską, prosimy o wiadomość.
Całość wyrobów prosimy sprawdzać przy odbiorze.

Koszty wysyłki

Ceny towarów nie zawierają kosztów transportu. Koszty transportu będą doliczane do zamówienia każdorazowo do łącznej wartości wszystkich produktów.

Odbiór osobisty

Odbioru osobistego można dokonać w godzinach otwarcia studio od 9 do 17 od poniedziałku do piątku przy ulicy Krośnieńskiej 17 C w Zielonej Górze. W przypadku, gdy zakupy zrealizowano za pomocą sklepu internetowego, istnieje możliwość ustalenia dokładnej godziny odbioru, wtedy po uzgodnieniu stron możemy poczekać na Państwo do godz. 19.

Przesyłki gabarytowe

Przy zamówieniach, które zawierają produkty przekraczające standardowe rozmiary, lub przy wysyłkach zagranicznych koszt wysyłki wyliczany jest indywidualnie, w następnym dniu roboczym do godziny 12 i wysłany do klienta w odpowiedzi na jego zamówienie pocztą elektroniczną, w celu potwierdzenia realizacji zamówienia lub jego anulowania oraz ustalenia sposobu płatności.
Dziękujęmy!

Zapytaj o kolekcji
Powrót do katalogu