Warsztaty dla dorosłych

Warsztaty dla dorosłych!

Piękne spędzić czas, wykonać własnoręczny prezent, odkryć dla siebie coś nowego.

Tu znajduje się oferta na warsztaty jednego dnia.

Dla osób dorosłych proponujemy pracę w technikach fusing, malowanie na szkle i mozaika. Witrażowa technika Tiffany wymaga dużo czasu i poświęcenia, dlatego nie proponujemy ją jako „warsztaty jednego dnia”.

Zajęcia odbywają się w dniach roboczych jak również w weekendy po wstępnych zapisach. Zajęcia są prowadzone indywidualnie i  w grupach.

W pracowni mogą odbyć się jednocześnie warsztaty dla 5 osób.

O zamiarze udziału w warsztatach prosimy powiadomić nas z 2-3 dniowym wyprzedzeniem, abyśmy mogły przygotować się do Państwa wizyty i zorganizować pracę w najdogodniejszy sposób.

Wykształcenie, umiejętności, znajomość zasad projektowania i kompozycji nie są tak ważne, jak chęć stworzyć Dzieło i Być z tego dumną i szczęśliwą. 🙂

Programy warsztatów

Art Biżu

Wykonanie 5 przedmiotów z biżuterii, np. zestawu składającego się z 3 zawieszek i 2 par kolczyków  lub zestawu z broszki, 2 zawieszek i 2 kolczyków. Czas trwania 2 – 2,5 godziny. Wszystkie niezbędne półfabrykaty do biżuterii (krawatki, sztyfty, zapięcia itd) będą zamontowane pracownikami studio po wypaleniu. W łańcuszki i rzemyki prosimy zaopatrzyć się we własnym zakresie, bo możemy nie trafić w gust lub upodobania.
Cena: 85 zł od osoby.

Talerzyk „Na Radości”

Wykonanie 1 talerza o wymiarze 17 x 17 cm i 2-ch przedmiotów z biżuterii (zawieszka, kolczyki). Czas trwania 3,5 – 4 godziny. W koszt wliczone jest podwójne uruchomienie pieca na formowanie oraz półfabrykaty do montażu biżuterii.
Cena: 125,00 złotych od osoby.

Patera „Na Szczęście”

Wykonanie talerza (kwadratowego 25х25 cm lub okrągłego ø=29см) i 1 ozdoby na początku. Czas trwania 5-6 godzin. W koszt wliczone jest podwójne uruchomienie pieca na formowanie oraz półfabrykaty do montażu biżuterii.
Cena: 225 złotych od osoby.
WAŻNE: technika fusing wymaga wytopienia w piecu, dlatego wyroby są gotowe do odebrania w terminie 3-5 dni po warsztatach.

Mozaika

Do pracy wykorzystywane jest naturalne kolorowe szkło oraz profesjonalne narzędzia do jego obróbki. Kolory i kształty elementów składowych mozaiki zależą wyłącznie od Państwa fantazji. Oczywiście, mamy sporo przygotowanych już wcześniej kawałków szkła, które mogą świetnie nadać się do Waszej idei mozaiki.

Proponowany wyrób do wykonania: talerz ø 20 cm.

Czas trwania 3-4,5 godziny.

O zapisach na warsztat prosimy za 5-7 dni.

Cena: 70 zł od osoby.

Podczas warsztatów można dekorować przyniesione ze sobą własne ramki albo inne przedmioty z płaską powierzchnią. W takim przypadku cena zostanie ustalona indywidualnie, w zależności od powierzchni mozaiki.

warsztaty mozaika basole

Malowanie na szkle „Wesoła Kuchnia”

Do dekoracji proponujemy wykorzystać 2 butelki po winie lub innych napojach. Służą one później jako ozdoba do kuchni lub jadalni, albo unikatowy prezent. Czas trwania 1,5 – 2 godziny.
Cena: ustala się indywidualne w zależności od potrzeb uczestnika i oferty pracowni .
Podczas warsztatów mogą być wykorzystane własne przedmioty – wazony, świeczniki, butelki i in. Powinny być szklane lub ceramiczne, mieć gładką powierzchnię oraz być czyste.
W pracowni zawsze jest bogaty wybór butelek, więc można dobrać odpowiednią i pasującą kształtem i kolorem do własnych wnętrz.

W cenę warsztatów są wliczone niezbędne do pracy materiały, narzędzia i akcesoria oraz stopienie w piecu.

Para wstepnych ważnych słów:

Praca ze szkłem odbywa się głównie w pozycji stojącej, dlatego zalecamy Państwu przybycie do nas w wygodnym obuwiu na niewysokich obcasach oraz odzieży niekrępującej ruchów, a także bez szerokich rękawów w okolicy nadgarstka.

Szanowni przyjaciele i goście, staramy się troszczyć o Was, dając fartuchy, jednak to praca twórcza! Dlatego bardzo nalegamy na to, aby przychodzić w wygodnym ubraniu oraz być przygotowanym na to, że może się ono nieco zabrudzić, zakurzyć lub zamoczyć.

Przerwy na kawę lub herbatę – o dowolnej porze według Państwa życzenia i na nasz rachunek.

Będziemy pracować z Państwem tak długo, jak będzie tego wymagać czas zakończenia wyrobu, ponieważ jest dla nas ważny PAŃSTWA NASTRÓJ ORAZ SATYSFAKCJA Z EFEKTU KOŃCOWEGO!

Zapytaj o warsztacie

Zapytaj o kolekcji
Powrót do katalogu