Мастер-классы для взрослых

Programy warszatów

Art Biżu

Wykonanie 4 ozdób, np. zestawu składającego  się z zawieszki i kolczyków, broszki i kolczyków lub ozdób wiszących, takich jak aniołki, motyle, choinki, również mogą być magnesy itd.  w odpowiednim wymiarze. Czas trwania 2 godziny.
Cena: 45 zł od osoby.

Talerzyk «Na Radości»

Wykonanie 1 talerza o wymiarze 17 x 17 cm i jednego upominku lub biżuterii. Czas trwania 2,5 — 4 godziny.
Cena: 90,00 złotych od osoby.

Patera «Na Szczęście»

Wykonanie talerza (kwadratowego 25х25 cm lub okrągłego ø=27см) i 1 ozdoby na początku. Czas trwania 6-8 godzin.
Cena: 170 złotych od osoby.
WAŻNE: technika fusing wymaga wytopienia w piecu, dlatego wyroby są gotowe do odebrania w terminie 3-5 dni po warsztatach.

Mozaika

Do pracy wykorzystywane jest naturalne kolorowe szkło oraz profesjonalne narzędzia do jego obróbki. Kolory i kształty elementów składowych mozaiki zależą wyłącznie od Państwa fantazji.

Materiały: ramkę na zdjęcie zapewnia pracownia (wymiary foto 10 х 15, wymiar ramki 16 х 21 cm), fuga (kolor biały albo czokoladowy). Czas trwania 3-4 godziny.

Cena: 50 zł od osoby.

Podczas warsztatów można dekorować przyniesione ze sobą własne ramki albo inne przedmioty z płaską powierzchnią. W takim przypadku cena zostanie ustalona indywidualnie, w zależności od powierzchni mozaiki.

Malowanie na szkłe „Wesoła Kuchnia”

Do dekoracji proponujemy wykorzystać 2 butelki po winie lub innych napojach. Służą one później jako ozdoba do kuchni lub jadalni, albo unikatowy prezent. Czas trwania 1,5 – 2 godziny.
Cena: 25 złotych od osoby.
Podczas warsztatów mogą być wykorzystane własne przedmioty – wazony, świeczniki, butelki i in. Powinny być szklane lub ceramiczne, mieć gładką powierzchnię oraz być czyste.
W pracowni zawsze jest bogaty wybór butelek, więc można dobrać odpowiednią i pasującą kształtem i kolorem do własnych wnętrz.

Piękne spędzić czas, wykonać wlasnoręczny prezent, odkryć dla siebie coś nowego.

Wykształcenie, umiejętności, znajomość zasad projektowania i kompozycji są tu zupełnie zbędne.

Dla osób dorosłych proponujemy pracę w technikach fusing, malowanie na szkle, mozaika i Tiffany`go.

Zajęcia odbywają się w dniach roboczych jak również w weekendy po wstepnych zapisach. Zajęcia są prowadzone indywidualnie i  w grupach.

W pracowni mogą odbyć się jednocześnie warsztaty dla 5 osób.

O zamiarze udziału w warsztatach prosimy powiadomić nas z 2-3 dniowym wyprzedzeniem, abyśmy mogły przygotować się do Państwa wizyty i zorganizować pracę w najdogodniejszy sposób.

W cenę warsztatów są wliczone niezbędne do pracy materiały, narzędzia i akcesoria oraz stopienie w piecu.

Para wstepnych ważnych słów:

Praca ze szkłem odbywa się głównie w pozycji stojącej, dlatego zalecamy Państwu przybycie do nas w wygodnym obuwiu na niewysokich obcasach oraz odzieży niekrępującej ruchów, a także bez szerokich rękawów w okolicy nadgarstka.

Szanowni przyjaciele i goście, staramy się troszczyć o Was, dając fartuchy, jednak to praca twórcza! Dlatego bardzo nalegamy na to, aby przychodzić w wygodnym ubraniu oraz być przygotowanym na to, że może się ono nieco zabrudzić, zakurzyć lub zamoczyć.

Przerwy na kawę lub herbatę – o dowolnej porze według Państwa życzenia i na nasz rachunek.

Będziemy pracować z Państwem tak długo, jak będzie tego wymagać czas zakończenia wyrobu, ponieważ jest dla nas ważny PAŃSTWA NASTRÓJ ORAZ SATYSFAKCJA Z EFEKTU KOŃCOWEGO!

Zapytaj o warsztacie

Zapytaj o kolekcji
Вернуться в каталог