Filtrowanie w kategorii Zwierzaki

Wyczyść filtry
 • Szczęśliwy Zając statuetka

  30.00
  Przy składaniu zamówień prosimy określić "uśmiech" zajączka wg jego pozycji na zdjęciu - postaramy się dobrać jak najlepiej :) Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła wielowarstwowej podstawki jest ok 6 mm. Rysunki mogą niewiele się różnić, ale zawsze są podobne do przedstawionych na zdjęciu.
 • Reksiu statuetka

  62.00
  Obszar każdej barwy w sówkach oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Jesteśmy producentem i autorami tych wyrobów, dla tego jeśli jest jakaś szczególna prośba do wykonania lub dodawania elementów prosimy o kontakt z nami. W miarę możliwości technicznych postaramy się to zrobić.
 • Statuetka Elegancki Kotek

  55.00
  Statuetka może być wykonana w dowolnych kolorach. Kolor łączeń metalowych - miedziany.
 • Statuetka Kot Grubasik

  52.00
  Statuetka może być wykonana w dowolnych kolorach. Kolor w rzeczywistości jest bardziej nasycony i "gęsty". Obszar każdej barwy oraz rysunki mogą niewiele się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Prosimy wziąć to pod uwagę, ponieważ każdy wyrób jest wykonany ręcznie. Przykładamy wszelkich starań, żeby jednak dostarczony do Państwa wyrób był jak najbardziej autentycznym. Do wykonania małych elementów i rysunków są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Do wykonania małych elementów są używane kontury, które przy wypaleniu wtapiają się w szkło. Grubość szkła podstawki jest 4-5 mm i podstawka ma nieregularne kształty.

Zapytaj o kolekcji
Powrót do katalogu